10 Mart 2011 Perşembe

Hupiiiii

Selin bir şekilde tarif etti ve siteye giriş yaptım. Ama blogları halen göremiyorum. Reader araçılığı ile okuyabiliyorum.Neyse bunada sükür.Wordpress beni pek açmadı ve onu kullanmıyacağız galiba.

Ankara' da epey bir kar yağdı ama İstanbul için bunu pek söyleyemiyecem.Yani sadece yüksek yerlerde varmış. Üsküdar ve Beşiktaş da pek bir şey göremedim.Neyse ki bu yıl kara dokunduk buda bir gelişme. Bugun size bir şey yayınlamıyacam Bloğuma yazı yazmağı çok özlemişim.

Bu arada Strabucks kafelerde tall boy kahve ücretsiz.40. yıllarını kutluyorlarmış.Daha detaylı bilgi için sitesine girip bakabilirsiniz.Bu soğuk kış gününde sıcak ve ücretsiz bir içecek güzel gitmez mi :D

İş yerim parka bakıyor.Ağaçlar, kuşlar ... doğal bir manzara yani.
Bildiğimiz kuş cıvıltılarından farklı bir ses tonu ile dışarı ağaçların dallarına bakarken 2 papağan türü dallarda oynuyor. Çağırdım ama gelmediler :( Kim bilir nereden kaçtılar.
Bende daldan dala atlıyorum ama ne yapayım ...

Dün Ece Aymer' in programı vardı. Ay ne güzel şeyler yaptılar insanın içi gidiyor. Mühir usta diye marangozları var. Çoğu tahtaların şekillendirmesini Dekupaj makinesi ile o yapıyormuş hatta örnek gösterdiler. İnşallah emekli olduğumda bende bir dekupa makinesi alıp bu tür şeyler yaparım. Ama ben emekli olana kadar kim bilir ne dekupaj makineleri yer alır.

Neyse benden bu kadar. Güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle.

Sevgiyle kalın
ASD

3 yorum:

 1. Tüm Starbucksları sömürdüm yemin ediyorum! :)

  YanıtlaSil
 2. Seni Çalıkuşu seniiiii:)) Daldan dala, şehirden şehire..Evlenip çoluk-çocuğa karışmadan gez gezebildiğince. Sonrası meçhul çünkü?!:)))))Sevgiler tatlım..

  YanıtlaSil
 3. canım!! o hupiii... yupppiii... çığlığınıda ben attım az önce!!! bende DNS ayarlarını değiştirip girdim sayfama! inadım hala geçerli ama başka sayfa açmayacağım! bloglarımızın serbestçe görüleceği günler yakındır bence!

  sevgiler'

  YanıtlaSil