19 Ocak 2013 Cumartesi

Küçük Mucizelerin Buluşma Noktası


 
Neredeyse 5 ay olmuş son yazımız ekliyeli.İyice koptuk blog dünyasından.Ara arada olsa bişeyler ekleyip paylaşalım diyoruz.Bu uzun sessizliğimizide bu sefer cıvıl cıvıl bir yazıyla bozalım istedim.Yeni yıla İstanbulda sevdiklerimle girdim.Hazır İstanbul'a gitmişkende uzun süredir siparişlerini teslim edemediğim sevgili Fulya'nın mükemmel dükkanını ziyaret ettim.
Burdan kendisine sabır ve anlayışı için çok teşekkür ediyorum.
İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bir türlü tamamlayıp gönderemediğim siparişlerimi azimle ve sabırla bekledi. 
Ama derler ya her işte bir hayır vardır diye.Bekleyen siparişler elden teslim edildi ve o çok merak ettiğim Fulyamın muhteşem dükkanını gözlerimle görüp kendisini yakından tanıma fırsatını bulmuş oldum.
 
Fulyacığımın bizi sıcacık gülümsemesi karşıladı önce .Daha sonra bu bembeyaz dünyanın cıvıl cıvıl renkli ürünleriyle gözlerim kamaştı diyebilirim.Sade ama bir okadar renkli dükkanında birbirinden güzel el emeği ürünleri bulabilirsiniz.
Ayrıca haftasonları yapılan workshoplarla sizde bu sıcak ortamda kendinize vakit ayırıp harika ürünler ortaya çıkartabilirsiniz.
Küçük Mucizeler Dükkanının renkli görüntüleriyle veda ediyorum .
Sevgiyle kalın..
 
 
 
 
 
 

 
Küçük Mucizeler Dükkanı
Ali Nihat Tarlan Cad. Gümüşçü Sokak Melek Apt. No:25/B Bostancı / İSTANBUL
(23 Nisan Zehra Hanım ilköğretim Okulu Karşısı)
 
2 yorum:

  1. Dükkan çok şirin ama ismi olmamış:) Şu nedenle, böyle bir dükkan sahibi olmak hayal edilir, ismi de dükkandan önce hazırdır genelde, yani...

    YanıtlaSil