11 Eylül 2009 Cuma

çiçek kokulu krem kutusuherşeyi peçetelemeye başladım devamda edicem gibi ;) buda bir krem kutusuydu böyle daha bir kullanılası oldu sanki ...

10 Eylül 2009 Perşembe

yoğurttçççuuu;))
bunlarda istanbuldayken boyayıp süslediğim yoğurt kapları.çok sevdim ben bu boyama işini çoookkkkk ;)))


kutu vazobuda benim kendi başıma peçete tekniğini kullandığım çalışmam.altıgen bir karton kutuyu 3 kat ahşap boyasıyla boyadım ve peçetelerimi bir güzel yerleştirdim.eksiklerim var tabi ama zamanla gelilştiriceğimi umuyorum.

ilk çerçevem


ahşap boyamayı öğrenmeyi çok istiyordum.sağolsun kuzenim bu konuda bilgili olduğu için bana yardımcı oldu ve bu çerçeveyi peçete tekniğini kullanarak beraber yaptık

güllü broş


vee işte bu blogtaki ilk çalışmam.istanbuldan döner dönmez ayağımın tozuyla yaptığım bir çalışma.badilerde çok şık duruyor bence ayrı bir hava katıyor.ayrıca pasajımdada satışa sundum.

ilk heyecen ve teşekkür

merhaba sevgili arkaşadşlar,
bu bloğu sevgili kuzenimle beraber yürütüyoruz.kendisi istanbulda ben izmirdeyim.
geçen hafta ben istanbuldayken kuzenim bana sormada bu adrese geçmiş.aslında başta kendisine kızmıştım ama şimdi burdan ona teşekkür ediyorum.daha renkli daha hoş olmuş bence.teşekkürler kuzencan ;)) ellerine sağlık.
vee şimdi ilk çalışmamla geliyorum beni izleyin anacımmmm;))

9 Eylül 2009 Çarşamba

Gitgide çoğalan Bereket NazarlığıKuzenimin yapmış olduğu yine süper yine harika bir bereket nazarlığı.Ama bunu ben kaptım :)

Boyutlu Bodrum evi
Bu aralar Bodrum evine, kapısına, çiçeğine böceğine takmış durumdayım.İkea dan almış oldugum bos çerceveleride nasıl değerlendiririm diye düşünürler.Bu fikir aklıma geldi.Herşey el emeğidir.
İlk önce 300 gr fotoğraf kağıdına akrilik boya ile ağaç kapı çizdim üzerinede simle zenginleştirdim.Sonra çerceve ile tamamladım ağaçı birde pencere kondurdum.( Perdesi bile var :) Sonuç ortada nasıl olmuş...

Maket Kartonundan Bodrum Evi
Kuzenimin yapmış olduğu suluboya çizimini biraz revize edip farklı bir havaya soktum.
Sonuç olarak biraz simli pullar koydum alt kısmınada boncuk ve kumaşlarla dekoratif bir hava kattım. Bunuda elektrik düğmesine astım misineli iple.
Umarım beğenirsiniz.