16 Mayıs 2011 Pazartesi

Sergiye davet..


Merhabalar sevgili arkadaşlarım.Bugün sizlere bir fotoğraf sergisiyle ilgili duyuru yapmak istiyorum.Yarın akşam saat 18.00'de Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde açılacak olan Konak belediyesi kursiyerlerinin fotoğraf sergisine hepinizi bekliyoruz.54kursiyer ve 54 fotoğraftan oluşan sergide nacizane benimde bir fotoğrafım bulunmakta=)
Sergimiz 17-28 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edilebilir.

Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi
Adres:İnönü Cadddesi No:2/1 Bayramyeri-izmir
Tel:0232 2624590
(Yer tam olarak bilinemiyor daha açıklayıcı olması için söyleme ihtiyacı hissettim.Kültür merkezi Varyantın tam çıkışında köşede)
;)
Sevgiler..

8 yorum:

 1. Canım beniiiim;
  ben de ne kadar çok gelmek istiyorum sergiye ama malesef kmlerden dolayı gelemiyorum:) keşke hemencik ışınlanabilseydim yanına. Bu güzel ve anlamlı günde yanında olabilmek ve senin fotoğrafını da orada görmek isterdim. Ne mutlu sana:) Darısı inşallah bir gün benim de başıma heehe:):)Tebrik ediyorum canım. Herşey süper geçsin:)öpücükleeer

  YanıtlaSil
 2. Tebrik ederim, gelmeyi çok isterim:)

  YanıtlaSil
 3. Canım Tuğbam çok teşekkür ederim.Darısı seninde başına;)Kocaman öpüyorum.

  Sevgili Fadişim gelirsen çok mutlu olurum.Görüşmek dileğiyle :)

  YanıtlaSil
 4. Gelmiş biri olarak sergi fotoğrafını çok beğendiğimi belirtmek isterim Selincim. Bu konuda uzman değilim ama Tayfun abinin uzmanlığına güvendiğim için, o resim oradaysa hakediyordur diye düşünüyorum. Ellerine ve objektifine sağlık canım kardeşim benim..

  YanıtlaSil
 5. Hatice ablacım çok teşekkürler..

  Serap ablacım çok teşekkürler.Geldiğin içinde ayrıca ben sana teşekkür ederim.
  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 6. ELLERİNE SAĞLIK BEYAZ KELEBEĞİM..KUTLUYORUM..

  YanıtlaSil