16 Aralık 2010 Perşembe

Lütfen Bu Çağrılara Kulak Verin !!!!!

Merhaba arkadaşlar.Sizlere iki adet duyurum olucak..
Birincisi Mutlu Olalım dereğinin bizlere çağısı..
İki adet etkinlik düşünülmüş.Birincisinde yılbaşında çocuklarımızı sevindirmek için resim defteri,pastel boya ve oyuncaktan oluşan bir paket..Bu paketlerden bir veya birkaçını temin ederek çocuklarımızı ne kadar mutlu edebiliceğinizi bir düşünün..
İkincisinde ise kış boyunca devam edicek bir etkinlik olan yine çocuklarımız için atkı,bere ve eldivenden oluşan hediye paketleri yine onları mutlu etmek için atılmış çok güzel bir adım olucak..
Ayrıca derneğe her türlü kırtasiye malzemesi,boyama kitapları,resim defterleri,oyuncaklar,çocuk kitapları,çocuk dergileri göndererekte her zaman yardımda bulunabilirsiniz..
Mutlu Olalım derneği adresi:M.Kemal cad.Burak apt. No:44 D:4 Bornova/İzmir
Daha ayrıntılı bilgi içinde sevgili yetenek-sizin bloğunu ziyaret edebilirsiniz..

Diğer çağrı ise sevgili Atölye kediden geliyor..Kendisi ana sınıfı öğretmeni ve bulunduğu köy okulunda çocuklarının oynıycak oyncakları malesef yok..Sizde dilerseniz kendi yaptığınız dilerseniz aldığınız veya evde kullanılmayan oyuncakları toplayıp bu okula gönderirseniz emin olunki bir sürü çocuğu çok ama çok mutlu etmiş olursunuz..
ÖNEMLİ:Gönderilerinizi mutlaka Ptt kargo aracılığıyla yapmanız isteniyor Ptt kargolar toplayıp haftanın bir günü köye ulaştırıyormuş..
Yıprak ilköğretim okulu adresi:
Evren Yılmaz
Yıprak İlköğretim Okulu-Ana Sınıfı
Afyon-Dinar

3 yorum:

 1. Selincim,
  elimizden geleni yaparız tabi sev seve :))

  YanıtlaSil
 2. Yıldız ablacım teşekkürler sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

  Sevgiler,

  Mutlu Olalım Derneği

  YanıtlaSil